CV


                      SEVİNÇ AK’ IN ÖZGEÇMİŞİ 

         1983 yılında Samsunda doğmuş, İlköğrenimini Atatürk İlköğretim Okulunda, 

Ortaokul öğrenimini Cumhuriyet Ortaokulunda, 

lise öğrenimini Bafra Lisesinde tamamlamıştır. Yükseköğrenimini GATA’ sinde Hemşirelik Yüksek Okulu’nda 1999-2003 yılları arasında tamamlamıştır. 1998 yılında Milli Eğitim Bakanlığının düzenlediği Bilgisayar Operatörlük, 2003 yılında Ankara GATA’da ilk Yardım-Savaş Alanında Temel Yaşam Desteği ve Acil Tıp Eğitimi, 2004 yılında İngilizce Alc A kuru,Arapça, 2005 yılında Çasgem’in İşyeri Hemşireliği Kurslarına katıldı. Proje konusu olarak Hasta Haklarını bitirmiştir.  2015 yılında iş yeri Hemşiresi. 2006 yılında Bahçe şehir Sağlık Yönetimi Yüksek Lisans uzmanlık mezunudur.


        2003-2004 yılları GATA Eğitim Hastanesinde 2004 yılında Ameliyathaneden sonra Göz kliniğinde 2014 den sonra 46.Bakım Merkezi Komutanlığında, 2007 yılında 1. Ana Bakım Merkezi Komutanlığında İş Yeri Hemşiresi olarak 2009 yılından beri GATA Eğitim Hastanesinde Onkoloji Yüksek Hemşiresi olarak çalışmaktadır. 2011 yılında Fizik tedavide nöbetlerini Çocuk Acilde, 2013 Psikiyatri hemşiresidir.


         2013 Yılında alternatif tıba yönelerek Kupa, Sülük tedavisi ve Fitoterapi ve Doğal tedavi yöntemleri eğitimi almıştır. 2015 yılında Taş ilmi eğitimi almış ve eğitimlerine devam etmektedir. 2016 yılında acil tıp merkezinde acil hemşiresi olarak çalışmıştır. 2017 yılında kupa sülük müsil şifası tıp kitabı yazarıdır.


         İletişim: http://www.hacamatsuluktedavisi.com 
         face:   Hacamat Sülük Müshil Tedavisi 
         sevinc.1983ak@gmail.com  

  NASİHAT:  İnsanların kötülükle yükselişin olmadığını bildikleri , deterjanlarla hayvanları ve kendilerini zehirledikleri  ve beddualarını aldıkları temizliklerini sirke karbonat ve küllede yapabildiklerini bilmeleri çamaşır ve bulaşık makinasına bununla da yıkayabileceklerini banyo ederken daha sağlıklı olan kille saçlarını yıkayabilecekleri dişlerini fırçalarken domuz kılı ve kimyasal macun yerine misvağın daha sağlıklı olduğunu bilmeleri ve uygulamalarını ve yiyeceklere çöp olarak atmak yerine sudaki hayvanlara ve uçan kuşlara beslenmeleri için bırakabildikleri, tohumları tekrar yeşerebilmeleri için toprağa bırakabildikleri. Bitkilerin ilaçlamasız da büyüyebildiği yeter ki toprak, su, güneş ve duanın tedavi edici özelliğini bildikleri bir dünya yaratabilmelerini gelecek hayatlarına sahip çıkabilmeleri için dilerim.
 
     
      

SERTİFİKALAR